project

BENEFITY PROJEKTU LIMEA

akcia

project

ARCHITEKTÚRA

Komplex pozostáva z troch trojpodlažných bytových domov. Celkový počet bytov je 42, preto poznáte všetkých svojich susedov a môžete sa tak cítiť bezpečnejšie a útulnejšie vo svojom domove. V komplexe prevažujú dvojizbové byty, v ponuke sú aj jednoizbové a trojizbové byty.

Účelné dispozičné riešenie bytov je spĺňa súčasné moderné trendy v bývaní a veľkosť ako aj efektívne riešenie sú viac než veľkorysé, takže uspokoja potreby každého klienta.
Limea Residence predstavuje skúsenosti prenesené do náručia prírody Bielych Karpát. Dizajnová čistota, zdravý životný štýl, využitie kvalitných materiálov a moderné stavebné postupy sú základom pre kvalitné a príjemné bývanie. Jednoduché, funkcionalistické a čisté línie stavby dopĺňa fasáda so sviežimi farebnými akcentmi. Benefitom pre majiteľov bytov sú garážové státia priamo v objekte, čím sa zachováva čistá línia projektu a zároveň zvyšuje komfort a bezpečnosť pre majiteľov bytov

akcia

project

SLOVO ARCHITEKTA

„Ľudská mierka štruktúry trojpodlažných objektov so štvrtým podlažím ustúpeným pokračuje vo vytváraní príjemného obytného prostredia. Tak, aby nestratilo svoj charakter takmer vidieckeho prímestského sídla. Intímny vnútroblok nad podzemnou garážou, ktorá každému zabezpečuje komfort suchého a teplého parkovania, je riešený parkovou úpravou so zeleňou a detským ihriskom. Výklady obchodíka, kaviarne, či služieb na prízemí oživujú nielen obytný blok samotný, ale sú základom vybavenosti celej ulice a štvrte v širšom kontexte. Jeho ambíciou je vytvoriť z novovznikajúcej štvrte plnohodnotné miesto nielen na bývanie, ale celkove pre život.

Ing. arch. Peter Moravčík