STRATEGICKÁ POLOHA

Bytový dom sa nachádza v stále obľúbenejšej mestskej časti Záhorská Bystrica, v blízkosti zástavby rodinných domov. V tejto mestskej časti je kompletne vybudovaná infraštruktúra a občianska vybavenosť. Na „dva kroky“ sú svahy Malých Karpát i supermarkety.

AKTÍVNY ŽIVOT

Množstvo zelene a blízkosť lesa i potoka tvoria ideálnu lokalitu pre aktívny život. Spolu s futbalovým ihriskom pri projekte sú ideálnymi predpokladmi pre dostatočné športové vyžitie. Turistické cesty a novovybudované cyklochodníky sa nachádzajú v susedstve rezidencie.

BEZPEČNOSŤ

Bezpečie lokality vytvárajú pešie zóny, vybudované chodníky pri cestách a malý počet áut na cestách. Priamo v objekte sa nachádza detské ihrisko. Nemusíte sa preto strachovať o bezpečnosť a zdravie seba a svojich blízkych v okolí bydliska.

SPOJENIE S MESTOM

Dostupnosť centra mesta Bratislavy, mestských častí a dôležitých lokalít vďaka rýchlostným komunikáciám, jednoduché napojenie na diaľničné komunikácie. Nepochybným benefitom je sieť hromadnej dopravy- zastávka MHD sa nachádza pri objekte,.

NÁKUPY A SLUŽBY

Pár desiatok metrov od objektu sa nachádza supermarket Billa, v blízkosti nájdete hypermarket Metro, Baumax, Merkury Market. Za 5 minút autom sa dostanete k novému nákupnému centru BORY MALL, ktoré poskytuje možnosť kvalitných nákupov i príležitostí na trávenie voľného času.

KOMUNITNÝ ŽIVOT

Limea Residence je komorným projektom vďaka malému počtu bytov. Máte tak možnosť poznať všetkých Vašich susedov, vytvárať komunitný život a cítiť sa vo svojom domove bezpečne. Svojou polohou pri lese sa tento projekt stáva ideálnym miestom pre šport aj relax a pokojný život.

map-location

Mám záujem o viac informácií